Het Lage Noorden
Marrum
Het Lage Noorden is de ontmoetingsplek voor kunstenaars, omwonenden, fietsers en wandelaars, kampeerders, logeerders, opdrachtgevers, levensgenieters en kunstliefhebbers.
Neem alvast een kijkje
Aan de noordrand van Friesland ligt deze prachtige plek. De zeedijk en het Noorderleeg scheiden hier het land van de Waddenzee. Een plek met historie en toekomst. Het buitendijks gebied geeft een idee van hoe het was voor de tijd van de zeedijken. Een plek om na te denken over de toekomst met een stijgende zeespiegel. Een plek die door mensen wordt beheerd, maar waar de natuur overheerst. Overdag laten duizenden trekvogels zich zien op de kwelder en in de weilanden. ‘s nachts zie je hier ‘het echte donker’, en duizenden sterren. De wind heeft hier vrij spel. Niet voor niets is dit deel van de waddenkust altijd al een plek voor kunstenaars geweest.
Een eigenzinnige Friese boer heeft hier 20 jaar geleden van zijn geboortehuis iets bijzonders gemaakt; De Seedykster Toer. Het bouwland is camping geworden, de voedersilo een uitkijktoren met vergezichten tot aan Ameland. De schuur is een ontmoetingsplek. Het Unesco werelderfgoedgebied is de voortuin. Vanaf 1 mei 2021 ontvangen we je graag in Het Lage Noorden.
Op anderhalf uur rijden van Amsterdam, een kwartier van Leeuwarden en Dokkum en vlakbij een paar mooie Friese dorpen vindt je deze markante plek waar de mooiste dingen ontstaan.
- KinderenJa
- GroepenJa
- ZakelijkJa
- GezinnenJa
- VolwassenenJa
- Rustig gelegenJa
- Aan/bij natuurwaterJa
- Bij strand/zeeJa
- In/bij duinenJa
- In/bij natuurgebiedJa
- In/bij wandelgebiedenJa
- Landelijk gelegenJa
- Tweepersoonskamers: 7
- Bereikbaar per auto: Ja
- Lunch: Ja
- Maximale groepsgrootte: 120
- Capaciteit grootste zaal: 120
- Capaciteit kleinste zaal: 6
- Capaciteit in receptie opstelling: 120
- Capaciteit zittend diner: 40
- Capaciteit in theater opstelling: 120
- Aantal zalen: 3
- Maximale capaciteit: 14
- Groepsgrootte overnachten: 11-25
- Gelegenheid:
- Lunch
- Groepsgrootte overnachten:
- max. 14 personen
- Groepsgrootte event:
- max. 120 personen
- Afstand tot jouw locatie:
Vergelijkbare plaatsen
Bekijk alles-
Kweldercentrum Noarderleech
Kweldercentrum NoarderleechBack to basic; dat is het principe in Kweldercentrum Noarderleech. Aan de rand van de Waddenzee ligt dit onbemande informatiecentrum van It Fryske Gea. Hier kun je genieten van de weidsheid, rust en stilte. Een ideale plek om heerlijk uit te waaien.
HallumCongres- en vergaderaccommodatie
Congres- en vergaderaccommodatie
-
Informatiecentrum It Beekpronkje
Informatiecentrum It BeekpronkjeOmringd door een bosrijke omgeving kun je bij ons terecht om te ‘werken’ op een prachtige plek in de Friese natuur. Want het is waar: vergaderen of brainstormen in een natuurlijke omgeving werkt!
KatlijkCongres- en vergaderaccommodatie
Congres- en vergaderaccommodatie
-
WestCord WTC Hotel Leeuwarden
WestCord WTC Hotel LeeuwardenWestCord WTC Hotel Leeuwarden is ideaal gelegen aan de uitvalswegen en nabij het historische centrum van Leeuwarden. Het hotel beschikt over 142 luxe designkamers, 14 multifunctionele moderne zalen en prachtige ontvangstruimte!
LeeuwardenRestaurant, Congres- en vergaderaccommodatie, Hotel
Restaurant
-
Koepeltheater
KoepeltheaterHet Koepeltheater, de voormalige Koepelkerk, is een evenementencentrum in Leeuwarden: muziektheater, concerten en zaalverhuur. Een bijzonder rijksmonument!
LeeuwardenCongrescentra, Congres- en vergaderaccommodatie
Congrescentra
-
Paviljoen de Leyen
Paviljoen de LeyenIn 2010 is er in het unieke natuurgebied de Leijen een prachtig nieuw paviljoen verrezen. (het terras staat genoteerd in de Misset terras top 100) Het paviljoen geeft de mogelijkheid om te genieten van het natuurschoon dat deze plek te bieden heeft.
RottevalleRestaurant, Brasserie/Lunchroom, Congres- en vergaderaccommodatie, Groepsarrangementen
Restaurant
-
Terpboerderij Stilleven
Terpboerderij StillevenUnieke vergaderlocatie met overnachtingsmogelijkheden in een monumentale boerderij op 's werelds kleinste terp in Jannum. Twee verwarmde workshopruimten voor 8-10 personen en de grote rietgedekte schuur voor bijeenkomsten met grotere groepen.
JannumCongres- en vergaderaccommodatie, Groepsaccommodatie, Groepsarrangementen
NieuwCongres- en vergaderaccommodatie
-
Frisian Sailing Company
Frisian Sailing CompanyOntdek hoe inspirerend een (luxe) traditioneel zeilschip als venue eigenlijk is. Wissel een efficiënte sessie af met een break in de frisse buitenlucht en zet de gezamenlijke doelen kracht bij door samen de zeilen te hijsen.
LemmerCongres- en vergaderaccommodatie, Groepsaccommodatie, Boot, Zeilbootverhuur
Congres- en vergaderaccommodatie
-
Brouwerij Dockum
Brouwerij DockumVergaderen in een sfeer-en inspiratievolle brouwerij dat kan bij Brouwerij Dockum.
DokkumLunchen, Dineren, Borrelen, Congres- en vergaderaccommodatie, Arrangement, Culinair, Groepsarrangementen
Lunchen
-
't Schippershuis
't Schippershuis’t Schippershuis: culinair genieten aan het Friese water
TerherneCongres- en vergaderaccommodatie, Hotel
Congres- en vergaderaccommodatie
-
De Fabriek Leeuwarden
De Fabriek LeeuwardenOrganiseer je een training, vergadering of cursus? De Fabriek Leeuwarden heeft volop keus in betaalbare ruimtes voor groepen tot 200 personen in een persoonlijke en inspirerende omgeving.
LeeuwardenCongres- en vergaderaccommodatie, Partylocatie of zaalverhuur
Congres- en vergaderaccommodatie